Par Mums
Mēs SIA Truckmaster strādājam trīs dažādos virzienos, kas ir auto rezerves daļu tirdzniecība, piekabju noma un loģistikas pakalpojumi. Vienmēr strādājam tā, lai mūsu klienti saņemtu kvalitatīvu produktu, labu servisu un izcilas cenas, kā arī labus termiņus. Mūsu klienti ir gan Eiropas, gan NVS uzņēmumi, kam piedāvājam labāko no mūsu piedāvājuma/pakalpojumu klāsta. Darbojamies kopumā jau vairāk nekā četrus gadus un esam iekarojuši savu daļu no NVS tirgus, taču šobrīd vēlamies aptvert lielāku klientu loku, jo arī paplašinām savu produktu piedāvājumu tieši uz auto rezerves daļām. piedāvājam visu atbilstoši Eiropas kvalitātes līmeņa standartiem.
100%
Kvalitatīva prece
60 000 h
Ekspluatācijas termiņš
5 000
Apmierināti klienti

Ko mēs piedāvājam

Auto rezerves daļu tirdzniecība - visiem mūsu piedāvātajiem produktiem ir Eiropas Savienības sertifikāti, kas nodrošina kvalitāti, kā arī mēs piedāvājam patīkamas cenas. Ikdienā vairāk mūsu klientu pulkā ir tieši NVS valstis, kam nepieciešamas auto rezerves daļas komerctransportam, autobusiem, lauksaimniecības tehnikā, militārajā tehnikā, ūdens transportā un arī kravu un vieglo auto piekabēs. Plānots ir ieviest arī jaunas produktu rezerves daļu grupas kā jaunākās tehnoloģiju un novatoriska dizaina apgaismes ierīces, eļļas un pat smērvielas, lai nodrošinātu mūsu klientiem nepieciešamo. Šobrīd esam uzsākuši aktīvu darbu tieši e-komercijas lauciņā, lai paplašinātu mūsu klientu bāzi un vairāk klientiem sniegtu augstas kvalitātes auto rezerves daļas.

Piekabju nomu - mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa risinājumus saviem klientiem tieši puspiekabju nomā, tāpēc atrodam vienmēr labāko sadarbību, lai klients būtu apmierināts. Šobrīd jau ir izveidojusies ilgtermiņa sadarbība un visas mūsu pieejamās puspiekabes ir nodotas lietošanā ilgtermiņā mūsu klientiem.

Loģistikas pakalpojumus - piedāvājam arī mūsu klientiem tieši loģistikas nodrošināšanu, plānošanu un kvalitatīvu izpildi noteiktajā laikā. Tiek informēts klients visā pārvadājuma laikā par kravas atrašanās vietu, kravas stāvokli un sniedz konsultāciju par transportēšanas izmaksām un iespējamiem kravas piegādes termiņiem.

Sazinies ar mums